Для безкоштовної доставки додайте ще товарів на суму 2000
+380730050077
  • +380730050077
  • +380670050077
  • +380502500077

Київ вул. Бориспільська 9, корпус 2

Каталог
Сухофрукти в Food Boom

Ефективні поради щодо зберігання сухофруктів

Сухофрукти не тільки смачні, а й корисні. Вони містять велику кількість вітамінів, мінералів та антиоксидантів, зміцнюють імунну систему та покращують загальний стан здоров’я. Сушені фрукти мають тривалий термін зберігання, тому їхнім смаком і користю можна насолоджуватися довгий час. Однак іноді неправильне зберігання може призвести до передчасного псування продуктів.

Найпоширеніші питання які ми чуємо: як належно зберігати сухофрукти, чи необхідно їх перед тим мити? Чи можна тримати сухофрукти в холодильнику?

У даній статті ми розглянемо оптимальні методи зберігання сушених фруктів, щоб зберегти їх корисні властивості та свіжість.

Основні кроки до правильного зберігання сухофруктів

1. Вибір якісних сухофруктів

Перед покупкою переконайтеся, що сухофрукти свіжі та не мають ознак цвілі або неприємного запаху. З магазином Food Boom вам не доведеться про це турбуватися!

2. Підготовка до зберігання

Перед зберіганням, сухофрукти не обов’язково промивати. Промивання може збільшити вміст вологи на сухофруктах, що потенційно може призвести до швидшого їх псування через утворення цвілі або бактерій.

3. Упаковка

Сухофрукти слід упаковувати у щільно закриті контейнери (скляні, пластикові) або вакуумні пакети. Це запобігає проникненню повітря та вологи, які можуть спричинити псування. Можна також використовувати скляні банки з герметичними кришками.

4. Зберігання 

Зберігайте сухофрукти у прохолодному, темному місці, де немає прямих сонячних променів. Ідеальна температура для зберігання – близько 10-15 градусів. 

5. Уникнення запахів

Тримайте сухофрукти якомога далі від продуктів з сильними запахами, таких як спеції, оскільки сушені фрукти можуть абсорбувати ці запахи.

6. Регулярний огляд

Періодично перевіряйте сухофрукти на предмет цвілі або запаху. Якщо якісь фрукти починають псуватися, їх слід одразу ж прибрати, щоб запобігти поширенню на інші.

Коли варто зберігати сухофрукти у холодильнику

Холодильник може бути корисним для зберігання сухофруктів у певних ситуаціях, залежно від їх типу, стану, кліматичних умов вашого регіону та планів на їх вживання. Нижче подано декілька варіантів, коли такий спосіб зберігання може бути особливо доцільним:

1. Висока вологість або температура. У таких місцях сушені фрукти швидко вбирають вологу з повітря, що призводить до їхнього псування та появи цвілі. Холодильник допоможе підтримувати стабільну низьку температуру та вологість.

2. Тривале зберігання. Якщо ви плануєте зберігати сухофрукти довше звичайного терміну (наприклад, декілька місяців або більше), холодильник може допомогти продовжити їхній термін придатності та зберегти якість, уповільнюючи процеси окислення та псування.

Також якщо у вас багато сухофруктів, а ви не встигаєте їх споживати вчасно, помістіть їх у морозильник. Сушені фрукти можна заморожувати безпосередньо у контейнерах, що дозволить зберегти їхню свіжість на тривалий термін.

3. Чутливі сорти сухофруктів. Сухофрукти, такі як курага, чорнослив, фініки, персик, диня натуральна, яблука маршмелоу та інжир, можна і треба зберігати в холодильнику, щоб запобігти псуванню. Холодильник забезпечить оптимальні умови для таких продуктів.

Також пам’ятайте про цей простий, але важливий крок!

Перед вживанням сухофрукти необхідно промити та висушити на паперових рушниках. Це дасть змогу видалити з поверхні пил і залишки бруду. Це поліпшить смак і свіжість сухофруктів і збереже їхні корисні властивості. 

Фуд бум з гордістю пропонує свіжі високоякісні сухофрукти, які допоможуть вам вести здоровий спосіб життя. Наші сушені фрукти – це не тільки смачний перекус, а й джерело корисних вітамінів і мінералів для організму. Ми ретельно стежимо за якістю кожного продукту, щоб ви могли насолоджуватися смаком свіжих, корисних, натуральних сухофруктів. Запрошуємо вас завітати до нашого магазину!

Топ продажів

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати спеціальні пропозиції та знижки