Для безкоштовної доставки додайте ще товарів на суму 2000
+380730050077
 • +380730050077
 • +380670050077
 • +380502500077

Київ вул. Бориспільська 9, корпус 2

Каталог
Мікс макадамії чищеної та в шкаралупі

Золоті зернята – найдорожчі горіхи світу

Горіхи – це не лише цінне джерело поживних речовин, а й важлива частина традиційної кухні багатьох культур світу. Завдяки своєму унікальному смаку та поживній цінності горіхи часто використовуються в різних стравах, від десертів до основних страв. 

Однак деякі види горіхів вважаються особливо цінними та, відповідно, мають значно вищу ринкову вартість. Ціна таких горіхів залежить від низки чинників, включно зі складністю вирощування, кліматичними та ґрунтовими умовами, тривалістю дозрівання та трудовитратами на збирання врожаю. 

Велику роль відіграють також транспортні витрати і витрати на зберігання, особливо якщо горіхи імпортуються в райони, де вони не вирощуються. Усі ці аспекти зумовлюють високу ціну на деякі види горіхів.

Король австралійських горіхів – розкіш, яка вимагає терпіння

Макадамія – один із найцінніших і найдорожчих горіхів у світі. Горіх родом з Австралії, де його виявили та використовували аборигени. Завдяки своїй унікальній маслянистій текстурі та ніжному, майже солодкому смаку, макадамія має шанувальників по всьому світу.

Макадамія в шкаралупі

Одна з головних причин високої ціни макадамії – складність її вирощування та суворий клімат. Дерева макадамії потребують вологого субтропічного клімату, а їх вирощування вимагає часу та терпіння, оскільки дерева починають приносити плоди лише через 7-10 років. Крім того, шкаралупа горіхів дуже тверда і її важко відкрити, для цього потрібне спеціальне обладнання.

Що стосується транспортування в Україну, то макадамія зазвичай імпортується з віддалених місць, таких як Австралія, Південна Африка та Гаваї, що є дорогим через логістичні витрати на міжнародні перевезення. Крім того, щоб зберегти свіжість і якість горіхів, необхідно забезпечити належні умови зберігання під час транспортування, що також впливає на кінцеву ціну на українському ринку.

Кедрові горіхи: Витончений смак та висока ціна рідкісного делікатесу

Кедрові горіхи, вирізняються своєрідним смаком і високою ціною. Ці горіхи отримують з шишок певних видів  кедрових дерев, що ростуть у Казахстані, Китаї, Монголії та Корейському півострові. Збір кедрових горіхів – особливо трудомісткий процес, що вимагає значних витрат, часу і ресурсів.

Шишки для збору кедрового горіха, зазвичай дозрівають на дереві протягом декількох років і можуть бути зібрані тільки тоді, коли вони природним чином падають на землю. Збір цих шишок та витягування горіхів з них вимагає ручної праці, оскільки машинне обладнання може пошкодити дорогоцінні горіхи. Після збору шишок горіхи потрібно очистити від шкаралупи, що також є вкрай складним процесом і часто виконується вручну.

Висока ціна кедрових горіхів обумовлена не тільки складністю їх збору, але й обмеженим ареалом поширення кедрів, що можуть виробляти їстівні шишки. Тому він рідкісний і високо цінується на міжнародному ринку. 

Також, на вартість впливає потреба у тривалому зберіганні горіхів, які мають зберігатися в прохолодних умовах, щоб зберегти свої смакові якості та харчову цінність.

Пекан: Дорогоцінний Делікатес Півдня США

Горіхи пекан є одними з найдорожчих та найпопулярніших горіхів у світі, зокрема в США, де вони й вирощуються у великих масштабах. Ці горіхи відомі своєю хрусткою текстурою та маслянистим, насиченим смаком, який робить їх відмінним доповненням до різноманітних страв, від пирогів і кондитерських виробів до салатів.

Пекани поширені переважно у південних штатах США, таких як Техас, Джорджія та Оклахома, де кліматичні умови ідеально підходять для їх вирощування. Вирощування пеканів є довгостроковим процесом, оскільки деревам потрібно кілька років, щоб досягти продуктивності, і ще більше часу, щоб виробляти горіхи у комерційних обсягах. Крім того, догляд за плантаціями пеканів вимагає значних витрат, включаючи зрошення, обрізку, боротьбу зі шкідниками та хворобами, що також підвищує їхню кінцеву вартість.

Висока ціна на пекани також обумовлена обмеженим світовим постачанням та зростаючим міжнародним попитом. Україна імпортує пекани, як правило, зі Сполучених Штатів, що збільшується вартість цих горіхів через транспортувальні витрати.

Скарбниця здоров’я: вітаміни у горіхах

Горіхи надзвичайно корисні для здоров’я завдяки високому вмісту вітамінів, які мають безліч переваг для здоров’я. Вони допомагають підтримувати оптимальну роботу організму і сприяють загальному зміцненню здоров’я. Регулярне включення горіхів до раціону сприяє довготривалому добробуту.

Макадамія:

 • Мононенасичені жири: знижують рівень поганого холестерину в крові, покращуючи здоров’я серця.
 • Вітамін Е: потужний антиоксидант, який захищає клітини від пошкоджень.
 • Мінерали, такі як магній та цинк: підтримують здоров’я нервової системи та імунітет.

Кедровий горіх:

 • Білки: джерело енергії та необхідні для росту та ремонту тканин.
 • Магній: сприяє здоров’ю кісток та має важливе значення для м’язової функції.
 • Залізо: попереджає анемію, сприяючи правильному формуванню гемоглобіну.

Горіхи пекан:

 • Антиоксиданти: захищають організм від вільних радикалів і можуть знижувати ризик розвитку деяких хвороб.
 • Вітамін Е: захищає клітини шкіри від ультрафіолетового випромінювання і допомагає в підтримці імунної системи.
 • Калій: регулює кров’яний тиск та допомагає у підтримці серцевої функції.

Найдорожчі горіхи у світі, такі як макадамія, кедровий горіх та пекан, посідають особливе місце на ринку завдяки своїй унікальності, рідкісності та складності виробництва. Вартість цих горіхів виправдана їхнім високим попитом, обмеженою доступністю та великими витратами на вирощування, збір та обробку. Ці горіхи не лише смачні, а й мають значні поживні властивості, що робить їх популярними серед споживачів, які прагнуть до здорового харчування.

Розуміння цінності та унікальності найдорожчих горіхів допомагає не тільки оцінити їх високу вартість, але й розглядати їх як інвестицію в особисте здоров’я та добробуту. Вони нагадують нам про значення сталого виробництва та важливість дбайливого ставлення до природних ресурсів, що є ключовими для забезпечення здоров’я наступних поколінь.

Топ продажів

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати спеціальні пропозиції та знижки