Для безкоштовної доставки додайте ще товарів на суму 2000
+380730050077
 • +380730050077
 • +380670050077
 • +380502500077

Київ вул. Бориспільська 9, корпус 2

Каталог

Політика конфіденційності та договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Цей Договір Публічної оферти про торгівлю товарами, що здійснюються фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет встановлює умови та порядок торгівлі товаром на Платформі, що знаходиться в мережі інтернет за адресою: https://foodboom.com.ua/ (далі – «Платформа»), та є публічною офертою для невизначеного кола осіб у розумінні ст. 633, 641, 644 Цивільного кодексу України, укласти Договір публічної оферти  у сфері торгівлі товарами, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет (надалі – «Договір») на нижчевикладених умовах:

1. Загальні положення

1.1. Відносини між Покупцями та Продавцем базуються на основі договору Публічної оферти.

1.2. Договір Публічної оферти є публічним договором, що регулюється ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України.

1.3. Умови публічного договору є однаковими для всіх.

1.4. Придбавши Товари Продавця Ви акцептуєте умови цього Договору, та підтверджуєте, що ознайомлені з ним та погоджуєтесь з його умовами.

1.5. У Договорі вживаються терміни в такому значенні:

 • Платформа офіційна веб-сторінка Оператора, що знаходиться в мережі Інтернет заадресою https://foodboom.com.ua/, на якій Продавці розміщують інформацію про свій товар, його вартість, а також спосіб отримання. Скориставшись конкретною пропозицією Клієнт акцептує умови цього Договору.
 • Клієнт (Покупець) – будь-яка фізична особа, що купує товар Продавця, оплачує товар на банківський Рахунок Продавця, таким чином висловивши намір акцептувати цей Договір.
 • Продавець – будь-який субʼєкт господарювання, що здійснює продаж Товарів за допомогою розміщення відповідних пропозицій на Платформі.
 • Товари – харчові продукти, а саме горіхи, сухофрукти солодощі та інше, що продаються Продавцем на користь Покупців; перелік, опис та вартість яких зазначаються виключно на Платформі у вигляді пропозицій, публікацій або постів.
 • Акцептування Договору – під акцептом цього Договору розуміється оплата Товару Продавця згідно з оголошенням, пропозиціями чи публікації, розміщених на Платформі.

2. Предмет договору

2.1. Цей договір є публічним договором, який вважається укладеним між Продавцем, з однієї сторони та Покупцем з іншої, з моменту Акцепту останнім всіх без винятку умов та положень даного Договору та Додатків до нього.

2.2. За цим Договором Продавець зобов’язується продати Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується прийняти Товар й оплатити за нього в порядку та на умовах, визначених цим Договором та законодавством України.

2.3. Продавець здійснює торгівлю Товарами за цим Договором у відповідності з нормами чинного законодавства України та домовленостями, що встановлені між Оператором Платформи, Покупцем та Продавцем.

3. Порядок оформлення товару та отримання винагороди Продавцем

3.1. Оператор Платформи може здійснювати продаж Товарів як самостійно, так і надає доступ для продажу, оформлення та відправлення Товарів, а також отримання прибутку будь-якими іншими Продавцями.

3.2. Покупець звертається до Продавця будь-яким зручним способом зв’язку, що опублікований на Платформі, та приймає умови в опублікованому оголошенні, публікації або пропозиції Продавця, а також в цьому Договорі.

3.2.1. Покупець залишає заявку на Платформі Продавця, де зазначає свої особисті дані: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки / номер відділення Нової Пошти / Укрпошти та іншу інформацію. Покупець зобов’язується надати точну інформацію про себе. Продавець не несе відповідальності за правильність даних, наданих Покупцем під час здійснення замовлення.

3.2.2. Всі дані, які передбачені п. 3.2.1. цього Договору збираються Оператором Платформи та передаються Продавцеві, а також зберігаються на серверних потужностях Оператора згідно з правилами, що викладені в політиці конфіденційності.

3.3.  Основними критеріями ідентифікації Товару є: найменування виробу та артикул.

3.4. Продавець, отримавши звернення від Покупця, попереджає його про умови Договору та отримує згоду на обробку персональних даних (в т. ч. в усному порядку), за необхідності надає інформацію про Товари (вартість, строки доставки та інше).

3.5. Оплата за Товар може здійснюватися за допомогою сторонніх платіжних систем, що є підключені до Платформи або на розрахунковий рахунок Продавця.

3.6. Розрахунок за Товар відбувається у національні валюті України – гривні.

3.7. Покупець, оплативши за Товари, акцептує умови цього Договору та отримує вказані у замовлені Товари; не оплативши Товари, Покупець відмовляється від Договору та від Товарів, які продаються Продавцем згідно з умовами цього Договору.

3.8. Оплата за Товари, передбачені у п. п. d п. 1.5. здійснюється наступним чином:

3.8.1. передоплата у розмірі 100% (сто відсотків) за допомогою платіжних систем, що є підключені до Платформи;

3.8.2. передоплата у розмірі 100% (сто відсотків) на розрахунковий рахунок Продавця/Оператора;

3.8.3. накладний платіж із використанням поштових служб  (Нова Пошта) за умови, що Покупець сплачує передоплату у розмірі, встановленому Продавцем;

3.8.4. оплата на розрахунковий рахунок Продавця;

3.8.5. а також інші способи оплати які розміщені на Платформі.

4. Права та обов’язки сторін

4.1. Продавець зобов’язується:

 • продати Покупцю Товари, розміщені на Платформі;
 • забезпечити можливість оплати за Товари на банківський рахунок, платіжну систему, відповідно до Договору;
 • забезпечити Покупця повною інформацію про Товари, що продаються, їх зміст, строки виготовлення та поставки, а також надати дані про Продавця для пред’явлення скарг або вимог;
 • ознайомити із умовами цього Договору та отримати дозвіл на обробку персональних даних (в т. ч. в усному порядку).

4.2. Продавець має право:

 • вносити зміни до Договору в односторонньому порядку;
 • вносити зміни щодо інформації та переліку Товарів на власний розсуд в односторонньому порядку;
 • залучати третіх осіб для виконання умов цього Договору.

4.3. Покупець зобов’язується:

 • дотримуватись всіх умов та вимог цього Договору;
 • ознайомитись з інформацією про Товари Продавця;
 • прийняти Товари Продавця;
 • оплатити Товари Продавця;
 • надати достовірну інформацію у відповідності до п. 3.1.1. цього Договору.

4.4. Покупець має право:

 • вимагати  від Продавця виконання умов та положень цього Договору;
 • замовляти Товари у Продавця;
 • отримати повну інформацію щодо Товарів Продавця, їх ціну, строки виконання та будь-яку іншу інформацію, що стосується предмету Договору.

5. Доставка товару

5.1. Доставка Товару відбувається із використанням поштових служб (Нова Пошта), а також можливий самовивіз.

5.2. При відправці Товару Продавець надсилає Покупцю номер накладної, за яким закріплено Товар.

5.3. Доставка Товару (в тому числі і повернення Товару) здійснюється за рахунок Покупця.

5.4. Вартість доставки Товару Покупець сплачує відповідно до актуальних тарифів, що вказані на сайті відповідної служби із доставки (Нової Пошти).

5.5. Під час отримання товару кур’єрською службою доставки Покупець має можливість перевірити якість товару, а також переконатися у відповідності його розмірів і комплектації до замовлення.

6. Умови повернення товару

6.1. Повернення Товару, що продається Продавцем на користь Покупців Платформи відбувається згідно положень Закону України «Про захист прав споживачів», а також Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів».

6.2. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 172 від 19.03.1994, продовольчі товари належної якості обміну та поверненню не підлягають.

6.3. Для повернення Товару неналежної якості Покупець повинен звернутись з письмовою заявою про повернення на електронну пошту Продавця, яка вказана на Платформі, із наданням документів, що підтверджують факт купівлі Товару на Платформі.

6.4. Продавець має право відмовити у поверненні Товару за наступних умов:

6.4.1. товар використовувався і/або незбережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю разом з проданим товаром;

6.4.2. в силу своєї специфіки, Товар експлуатувався Покупцем. 6.5. Спосіб повернення Товару та повернення коштів за Товар відбувається за домовленістю Оператора Платформи/Продавця та Покупця.

7. Відповідальність сторін та вирішення спорів

7.1. У випадку невиконання або неналежного виконання Сторонами своїх зобов’язань за умовами цього Договору Сторони несуть відповідальність, передбачену законодавством України та цим Договором.

7.2. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, яку надав при замовленні Товару. Якщо Покупець невірно вказав особисті дані, дані поштового відділення, номер телефону, то витрати за переадресацію Товару покладаються на Покупця.

7.2.1. Оператор не несе відповідальність за помилки, вчинені Продавцем чи Покупцем Платформи.

7.3. Якщо Покупець відмовляється забрати Товар на відділені поштового зв’язку, то такий Товар повертається Продавцю. Вартість з послуг доставки, зберігання покладається на Покупця. Продавець повертає Покупцю кошти за Товар за мінусом витрат доставки, зберігання.

7.4. Покупець та Продавець погоджуються вирішувати спірні ситуації шляхом переговорів та досягненням консенсусу, в свою чергу, Оператор зобов’язується сприяти проведенню таких переговорів та вирішення спірних ситуацій.

7.5. У випадку неможливості досягнути консенсусу протягом 30 календарних днів Покупець має право звернутися із скаргою до будь-якого державного органу, до компетенції якого входить розгляд таких скарг.

7.6. У випадку неможливості вирішення спору згідно з п. п. 7.4, 7.5 Покупець має право звернутись виключно до суду за місцем знаходження Продавця.

7.7. Продавець не несе відповідальності за невідповідність Товару, невиправданим очікуванням, суб’єктивній оцінці та завищеним сподіванням Покупця. Претензії, що ґрунтуються на вищевказаних критеріях не задовольняються.

8. Строк дії договору та порядок його розірвання

8.1. Цей Договір вступає в силу з моменту його акцепту Покупцем Платформи та діє до остаточного виконання Сторонами зобов’язань по Договору.

8.2. Даний Договір може бути розірваний до моменту закінчення його дії в односторонньому порядку у випадках передбачених умовами Договору.

8.3. Оператор Платформи має право вносити зміни відповідно до цього Договору в будь-який момент без погодження з Продавцем чи Покупцем.

9. Форс – мажорні обставини

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором, якщо вони є наслідком непереборної сили (пожежі, повені, землетрусу, стихійного лиха, воєнних дій і інших обставин непереборної сили), і якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання Договору, то виконання продовжується відповідно на строк, протягом якого діяли ці обставини.

9.2. Якщо форс – мажорні обставини будуть продовжуватися більше трьох місяців, то кожна зі Сторін буде мати право відмовитися від подальшого виконання зобов’язань за Договором, і в цьому випадку Договір вважається припиненим у випадку досягнення Сторонами згоди про правові наслідки по всіх умовах даного Договору.

10. Інші умови

10.1. Термін гарантії вказаний на видатковій накладній, що додається до Товару, як і гарантійна угода, якщо на Товар передбачена гарантія. Також термін гарантії вказано у характеристиці Товару на Платформі або у карті Товару.

10.2. У цьому Договорі викладено всі умови, погоджені між Сторонами стосовно його предмета і він заміщує собою всі попередні договори, заяви та будь-якого характеру домовленості між Сторонами щодо його предмета.

10.3. Договір в будь-який час може бути змінений і/або доповнений Оператором в односторонньому порядку без попереднього і/або подальшого повідомлення Продавця/Покупця. Зміни в Договір будуть публікуватися із зазначенням дати останнього оновлення. Продавець/Покупця вважається повідомленим про внесені до Договору зміни і/або доповнення з моменту опублікування цих змін на Платформі.

10.4. Недійсність, незаконність або непридатність для звернення до виконання будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсності, або не впливає на подальшу юридичну силу будь-яких інших положень цього Договору.

10.5. Якщо в цьому Договорі не обумовлюється інше, всі повідомлення повинні направлятися на адреси, що зазначені у цьому Договорі чи Платформі.

10.6. Сторони підтверджують, що в разі, якщо будь-яка умова цього Договору стане або буде визнана недійсною у зв’язку з невідповідністю закону, то така умова не тягне за собою визнання недійсності будь-якого іншого положення цього Договору або Договору в цілому. В такому випадку Сторони  повинні якнайшвидше вжити заходів щодо зміни Договору тією мірою, наскільки це потрібно, щоб замінити недійсне положення, щоб у зміненому вигляді воно було законним і по своїй суті максимально зберігало початкові наміри Сторін.

Політика конфіденційності

1. Загальні положення

Для підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання персональних даних всіх користувачів, доносимо інформацію, які саме дані  збираються та зберігаються, і з якою метою ми їх використовуємо на сайті https://foodboom.com.ua/ (далі – Платформа). Адміністрація Платформи дуже уважно ставиться до конфіденційної інформації всіх користувачів, які відвідують Платформу. Саме тому на підставі вимог законодавства України та Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних, розроблено цю Політику конфіденційності (далі – Політика).

2. Сфера дії цієї Політики

Дія Політики поширюється на персональні дані та відомості, які збираються на Платформі. Персональні дані і відомості, це ті дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, яка є доступною для нас. Персональні відомості включають в себе ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки / номер відділення Нової Пошти та іншу інформацію, яку Ви можете надавати, користуючись Платформою.

Ця Політика не поширюється на інші ресурси, посилання на які можуть бути вказані на Платформі. Ми не несемо відповідальність за політику конфіденційності або зміст сторонніх ресурсів.

3. Файли cookies та аналогічні технології

Ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням Платформи ми можемо збирати інформацію, що стосується ґаджетів та пристроїв, які Ви використовуєте, мереж до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтесь Платформою. Це також включає наступну інформацію: IP-адреса, браузер та його версія, види плагінів Вашого браузера, відомості про операційну систему, також інформація про Ваші відвідування, маршрут переміщення за URL-адресами, Послуги, які Ви переглядали або шукали, всі помилки завантаження, тривалість відвідування сторінок Платформи, тощо. Також, Платформою збирається інформація шляхом використання різних технологій, аналогічні до cookie (в т. ч. різного роду аналітичні ресурси).

4. Інформація, яка збирається за допомогою Платформи

Персональна ідентифікаційна інформація – інформація, яка дозволяє нам ідентифікувати Вас. Персональні відомості витребуються при замовленні Послуг, які є доступними на Платформі.

Для прикладу, ці відомості включають в себе: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки / номер відділення Нової Пошти та іншу інформацію, яку потрібно вказати на Платформі. Ця інформація може зберігатися в наших контактних або адміністративних базах даних у зв’язку з співробітництвом із Вами. Це дозволяє нам більш ефективно управляти нашими відносинами, удосконалювати Платформи і Послуги, які пропонуються Відвідувачам Платформи.

Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація – інформація, яка несе виключно статистичний характер, тобто яка сама по собі не ідентифікує конкретних осіб, і яка залежить від тривалості та кількості відвідувань Платформи. Для прикладу, ця інформація включає в себе домен, з якого здійснюється доступ до інтернету, дату і час відвідування  Сайту, а також реферальні посилання, з якого Ви перейшли безпосередньо на Платформу. Ця інформація використовується виключно для підвищення корисності, ефективності та привабливості Платформи для всіх користувачів.

5. Використання Вашої персональної інформації

Ми використовуємо отриману Платформою персональну інформацію у наступних цілях:

 • надання інформації та послуг, згідно із Вашим запитом та Ваших потреб;
 • забезпечення безпеки та запобіганню будь-яких протизаконних дій та запобіганню шахрайству;
 • з метою підняття ефективності та якості обслуговування Відвідувачів Платформи;
 • більше ефективної персоналізації використання Платформи;
 • надання Вам спеціальних пропозицій, які можуть бути Вам цікаві;
 • надання Вам інформації щодо користування Платформою;
 • вдосконалення роботи, функціоналу, дизайну та інших зручностей на Платформі;
 • вдосконалення якості Послуг, які надаються Виконавцем.

6. Зміна умов Політики конфіденційності

Відвідувач Платформи, користуючись Платформою, приймає всі умови цієї Політики конфіденційності і розуміє, що у нашу Політику можуть вноситись зміни в односторонньому порядку. Зміни, що вносяться до даної Політики, в обов’язковому порядку публікуються Виконавцем на Платформі.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати спеціальні пропозиції та знижки